![Фреза конусна(заокруглена) по металу YATO : Ø13 x 25/55 мм, HSS 4241, хвостовик- Ø6 мм [80], фото 1](https://images.prom.ua/4788130633_freza-konusnazaokruglena-po.jpg)
Фреза конусна(заокруглена) по металу YATO : Ø13 x 25/55 мм, HSS 4241, хвостовик- Ø6 мм [80]
114 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-61716
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бренд Yato
Символ YT-61716
Серія GRA
Матеріал HSS 4241
Застосування сталь, алюміній
Довжина 55 мм
Тип тримача інструменту циліндричний
Довжина робочої частини 25 мм
Діаметр 13 мм
Кількість обертів 0-30000 хв¹
Розмір тримача інструменту 6 мм
Борфреза YATO YT-61716 зі сталі та алюмінію для обробки крайок профілів, формування геометрії отворів, зняття фасок, видалення задирок, обробки зварних швів.
прецизійне виготовлення з високоякісної HSS 4241, гарантує відмінну якість і швидкість різання матеріалу
макс. швидкість 30000 об/хв
діаметр затискного хвостовика 6 мм
загальна довжина: 55 мм
довжина робочої частини: 25 мм
для використання з прямими шліфувальними машинами (електричними та пневматичними)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр рабочий | 13 мм |
| Диаметр хвостовика | 6 мм |
| Длина общая | 55 мм |
| Длина рабочей части | 25 мм |
| Конструкция | Цельная |
| Материал режущей части | Быстрорежущая сталь |
| Наличие подшипника | Нет |
| Обработка материала | Алюминий, Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
Информация для заказа
- Цена: 114 ₴

