Опис
Лебідка електрична канатна 500 Вт/ 125/250 кг YATO YT-5901 (Польща)
Канатна лебідка – електропристрій першого класу електричної захищеності, завдяки якому можливий підйом і спуск значних вантажів на необхідну висоту за допомогою гака, закріпленого на сталевому канаті. Можлива також установка лебідки в горизонтальному положенні
Особливості YT-5901:
- Призначена для підйому і опускання вантажів у вертикальній площині.
- Область застосування досить широка: розвантажувально-навантажувальні і такелажні роботи, підйом двигунів автомобільних майстерень.
- Електричний привід керування дозволяє мобільно маніпулювати процесом на відстані 1,5 м від місця кріплення талі.
- Комплектується додатковим блоком, за допомогою якого можна збільшити вантажопідйомність у 2 рази, за рахунок зниження швидкості і висоти підйому в 2 рази (вантажопідйомність - 250, висота підйому - 5,5 м, швидкість підйому 4 м/хв).
Технічні характеристики YT-5901
| Виробник | YATO |
| Привід талі | електричний |
| Потужність | 0,50 кВт / 0,68 л. с. |
| Швидкість підйому, м/хв | 8 |
| Вантажопідйомність, т | 0.125 |
| Висота підйому, м | 11 |
| Довжина каната, м | 12 |
| Вага, кг | 10.5 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним з найбільш сильно розвиваються капіталу груп в апаратній і інструменту сегмента і один з небагатьох , який систематично – як в економічному росту і кризові роки – динамічно збільшує свою частку на ринку шляхом створення нових філій та представництв в Європі та Азії .
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Высота подъема | 11 м |
| Грузоподъемность | 250 кг |
| Канатоемкость | 12 м |
| Состояние | Новое |
| Тип оборудования | Лебедка |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина троса | 12 м |
| Напряжение | 220 В |
| Тяговое усилие | 250 кг |
- Цена: 6 287 ₴

![Лебідка електрична канатна YATO : 500вт. 125/250кг [2], фото 1](https://images.prom.ua/4568573739_lebidka-elektrichna-kanatna.jpg)
