![Свердло-мітчик YATO М8 х 1.25 мм, HSS М2, HEX-1/4", l= 51/11 мм [20/200], фото 1](https://images.prom.ua/4788129303_sverdlo-mitchik-yato-m8.jpg)
Свердло-мітчик YATO М8 х 1.25 мм, HSS М2, HEX-1/4", l= 51/11 мм [20/200]
217 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-44845
- +380 (73) 606-74-38
Бренд Yato Символ YT-44845 Серія GRD Матеріал HSS M2 Оздоблення поверхні шліфована Тип тримача інструменту шестигранний Розмір M8 Розмір різьби Метрична Розмір тримача інструменту 1/4" (6,3 мм) Крок різьби 1.25 мм Загальна довжина 51 мм Довжина свердлильної частини 11 мм Довжина тримача інструменту 14 мм Кут нахилу різьби 60 ˚ Котушка різьблення Груба різьба Мітчик YATO марки YT-44845, призначений для нарізання прецизійної метричної різьби. Використовується для машинного та ручного нарізання різьби. виготовлене з високоякісної швидкоріжучої сталі HSS M2 шліфована поверхня для чудової точності та більшої швидкості свердління міцне, стійке до пошкоджень та затуплення самоцентруюче свердло відмінне видалення стружки - хвостовик 1/4" HEX.
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ Метчик машинно-ручной Yato М8х1,25 (YT-44845): Производитель YATO Метод применения Машинно-ручной Тип резьбы Метрическая, М Диаметр метчика (дюймы) 1/4 " Стандартный шаг резьбы Да Диаметр метчика 6,3 мм Шаг резьбы (мм) 1,25 мм Тип стали HSS Количество 1 шт Страна торговой марки Польша Страна-производитель Польша
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 6.3 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Назначение | Универсальный |
| Общая длина | 51 мм |
| Длина рабочей части | 11 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Шаг ступенчатого сверла | 1.25 мм |
- Цена: 217 ₴

