![Швидкорознімне з'єднання VOREL з зовнішньою різьбою 1/4" [20/120], фото 1](https://images.prom.ua/4568540296_shvidkoroznimne-zyednannya-vorel.jpg)
Швидкорознімне з'єднання VOREL з зовнішньою різьбою 1/4" [20/120]
131 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 81370
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Швидкорознімне з'єднання VOREL 81370 з зовнішньою різьбою 1/4"
Швидкорознімний з'єднувач VOREL 81370 1/4" - це елемент з'єднання шлангів, рукавів, різних частин промислового обладнання, що дозволяє зробити швидке зняття або установку.
Застосовується для швидкого підключення і відключення пневмоінструменту до магістралі стиснутого повітря без відключення тиску. Вага: 0,094 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.1 кг |
| Внутренняя резьба | 1/4" |
| Наружная резьба | 1/4" |
| Соединение | Резьбовое |
| Тип | Пневматическое соединение |
| Тип штепсельного соединенния | Прямое |
Информация для заказа
- Цена: 131 ₴

