![Ключ торцевий YATO : тип "T", обертова ручка, M= 12 мм, L= 310 мм [10/10/40], фото 1](https://images.prom.ua/4568516781_klyuch-tortsevij-yato.jpg)
Ключ торцевий YATO : тип "T", обертова ручка, M= 12 мм, L= 310 мм [10/10/40]
153 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1575
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ торцевий YATO : тип "T", обертова ручка, M= 12 мм, L= 310 мм
Розмір: 12 мм
Вага: 375 гр
Довжина: 310 мм
Торцевий ключ призначений для закручування деталей, розташованих у важкодоступних або специфічних місцях, коли застосування інших типів ключів неможливо, наприклад, у заглибинах, широко застосовується для кріплення коліс автомобілів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 12 мм |
| Размер min | 12 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | односторонний |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 153 ₴

