![Диски відрізні по металу YATO, для YT-0993, 5 шт. [12/48], фото 1](https://images.prom.ua/4788126231_diski-vidrizni-po.jpg)
Диски відрізні по металу YATO, для YT-0993, 5 шт. [12/48]
118 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-0994
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Круги відрізні по металу YT-0994 призначені для різання чорного металу і нержавіючої сталі.Використовуються з пневматичними і элктрическими инсрументами відповідного типорозміру.Найкращі показники по ККД і вартості одного реза показують при професійному використанні, мають міжнародний Ганноверський сертифікат безпеки.По стійкості і продуктивності перевершують диски більшості відомих європейських брендів.
- Діаметр 75мм
- Товщина 2мм
- Посадочне місце 9,5 мм
- Кількість 5шт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вид обработки | Чистый рез, Быстрый рез |
| Диаметр внешний | 75 мм |
| Диаметр внутренний | 9.5 мм |
| Количество в упаковке | 5 шт |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Металл |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 118 ₴

