
Ящик для інструментів STANLEY : 12,5", пластиковий, металева защіпка
582 ₴
- В наличии
- Код: STST1-75515
- +380 (73) 606-74-38
Скринька для інструментів пластиковий 32 X 18.8 X 13.2 см з металевими замками STANLEY STST1-75515
Особливості STST1-75515:
- Ящик для інструменту з вбудованими в кришку органайзерами (2 шт) для зберігання дрібних деталей.
- Широка металева защіпка дозволяє відкривати і закривати ящик однією рукою.
- Профільоване дно надає скриньки додаткову міцність.
Технічні характеристики STST1-75515
| Виробник | STANLEY |
| Матеріал | пластик |
| Розмір, мм | 32 X 18.8 X 13.2 |
Вже понад 170 років STANLEY розробляє і виробляє інструмент, який допомагає зробити роботу швидше і зручніше. Багато з того, що є зараз галузевим стандартом, було розроблено інженерами STANLEY. В активі компанії більше 150 патентів на винаходи.
Инструмент STANLEY работал на всех известных мировых стройках 19-го и 20-го века. Сейчас он является самым популярным в мире брендом ручного инструмента, а компания обеспечивает более 25% мирового потребления, поставляя инструмент на все континенты.
С появлением электроинструмента в 30-х годах, бренд STANLEY, уже тогда известный во всем мире, также присоединился к созданию нового направления. С 60-х годов электроинструмент STANLEY завоевывал рынки Северной и Латинской Америки, а позже появился в Азии и Европе, где он представлен в крупнейших сетях товаров для дома и ремонта.
Вимогливі європейські та американські споживачі високо оцінюють продуктивність, якість виконання і надійність електроінструменту під маркою STANLEY. Тепер інструмент STANLEY доступний і в нашій країні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик переносной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 128 мм |
| Длина | 316 мм |
| Ширина | 156 мм |
- Цена: 582 ₴

