![Свердло по металу титанове YATO : HSS-TIN, Ø= 4.2 мм, l= 75/43 мм [50/500], фото 1](https://images.prom.ua/4788122291_sverdlo-po-metalu.jpg)
Свердло по металу титанове YATO : HSS-TIN, Ø= 4.2 мм, l= 75/43 мм [50/500]
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-44642
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по металу YATO YT-44640 виготовлено з високоякісної швидкоріжучої сталі HSS. Призначено для професійного, промислового використання – свердління нержавіючої сталі, конструкційної та холоднокатаної сталі.
ОСОБЛИВОСТІ СВЕРДЛА ПО МЕТАЛУ З ТИТАНОВИМ ПОКРИТТЯМ YATO YT-44640
- Свердлить в кілька разів швидше завдяки покриттю нітридом титану
- "Split-point" дозволяє свердлити без попереднього кернування
- Швидко розсіює тепло при бурінні в твердих сортах сталі
- Кут нахилу 135°
- Шліфована поверхня і кромки свердла
ХАРАКТЕРИСТИКИ СВЕРДЛА ПО МЕТАЛУ З ТИТАНОВИМ ПОКРИТТЯМ YATO YT-44640
- Діаметр - 4 мм
- Загальна довжина - 75 мм
- Робоча довжина - 43 мм
- Хвостовик - циліндричний
- Матеріал - швидкоріжуча сталь HSS з титановим покриттям TiN
Компанія YATO більше 20 років працює у сфері побутового та професійного інструменту. 2009 ознаменувався відкриттям преміум сегмента серед інструментів компанії - бренду YATO. У розвиток цього бренду компанія інвестувала кошти, інновації, найкращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO – один із лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato - це не новинка, а ручний інструмент європейського рівня, що вже заслужив довіру за якість і помірну ціну.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина рабочей части | 43 мм |
| Диаметр | 4.2 мм |
| Общая длина | 75 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По металлу |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴

