![Диск пиляльний победітовий по дереву YATO: 216х30х3.2х2.2 мм, 48 зубців, R.P.M до 7500 1/хв [10/20], фото 1](https://images.prom.ua/4568572736_disk-pilyalnij-pobeditovij.jpg)
Диск пиляльний победітовий по дереву YATO: 216х30х3.2х2.2 мм, 48 зубців, R.P.M до 7500 1/хв [10/20]
638 ₴
- В наличии
- Код: YT-60682
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Диск пиляльний по дереву Yato 216х30х3,2 мм (YT-60682): Особливості диска пильного по дереву Yato 216х30х3,2мм (YT-60682): Максимальна швидкість обертання: 7500 об / хв Продуманий і ергономічний дизайн Надійність і тривалий термін служби Простота і зручність використання
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Диск пиляльний по дереву Yato 216х30х3,2 мм (YT-60682): Виробник YATO Призначення По дереву Діаметр диска 216 мм Товщина диска 3,2 мм Товщина пропилу Н/Д Діаметр отвору 30,00 мм Кількість зубців 48 шт Кут заточування Н/Д Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вид обработки | Быстрый рез |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Диаметр внешний | 216 мм |
| Количество зубов | 48 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Обработка материала | Дерево |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 3.2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 638 ₴

