![Молоток безінерційний YATO cуцільний, Ø= 44.5 мм, m= 740 г, l= 300 мм [4/24], фото 1](https://images.prom.ua/4568491536_molotok-bezinertsijnij-yato.jpg)
Молоток безінерційний YATO cуцільний, Ø= 44.5 мм, m= 740 г, l= 300 мм [4/24]
330 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-4620
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Молоток рихтувальний Yato 740 г (YT-4620): Особливості молотка рихтувального Yato 740г (YT-4620): Виготовлений з удароміцного пластика молоток безінерційний Довжина інструмента: 300мм Надійність і тривалий термін служби Професійний інструмент
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.74 кг |
| Длина рукоятки | 300 мм |
| Длина ударного бойка | 44.5 мм |
| Материал ручки | пластмасса |
| Материал ударного бойка | пластмасса |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Молоток |
| Тип молотка | кровельный |
| Комплектация | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 330 ₴

