
Круг пелюстковий шліфувальний NINJA опуклий : Т29, 125х22 мм, Р40 (10/200 шт. уп)
61 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 65V604
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Тип | коло |
| Призначення | для шліфувальних робіт |
| Матеріал робочої поверхні | абразив |
| Зернистість | Р40 |
| Пелюсточне кріплення абразиву | є |
| Діаметр зовнішній (диск) | 125 мм |
| Діаметр внутрішній (диск) | 22,23 мм |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NINJA |
| Страна производитель | Украина |
| Вид обработки | Шлифование |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.23 мм |
| Зернистость | 40 |
| Материал круга | Абразив |
| Назначение | Шлифовальный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 61 ₴

