Сейф із цифровим замком VOREL 78642
Сейф із цифровим замком VOREL 78642 із сталевої пластини, з можливістю кріплення до стіни або підлоги. Пристрій оснащений системою попередження про низький заряд батареї. Працює на 4 батареях типу АА (1,5 В). Функція аварійного відкриття з ключем - прихований замок.
Особливості Сейфа з цифровим замком VOREL 78642
Замок - Електронний кодовий
Система замикання дверей - Циліндрова
Кількість дверей – 1
Можливість кріплення до стіни чи підлоги
Функція аварійного відкриття з ключем - прихований замок
Тип покриття – Порошкове
Розмір без пакування – 310 x 200 x 200 мм
Товщина бічних стінок – 1.5 мм
Товщина лицьової панелі – 4 мм.
Внутрішні габарити – 306 x 140 x 196 мм
Розмір в упаковці – 330 x 220 x 230 мм
Вага – 7 кг
Комплектація VOREL 78642
Сейф
Ключі універсальні (2 шт)
4 батареї АА (1.5 В)
Сейф із цифровим замком VOREL 78642 із сталевої пластини, з можливістю кріплення до стіни або підлоги. Пристрій оснащений системою попередження про низький заряд батареї. Працює на 4 батареях типу АА (1,5 В). Функція аварійного відкриття з ключем - прихований замок.
Особливості Сейфа з цифровим замком VOREL 78642
Замок - Електронний кодовий
Система замикання дверей - Циліндрова
Кількість дверей – 1
Можливість кріплення до стіни чи підлоги
Функція аварійного відкриття з ключем - прихований замок
Тип покриття – Порошкове
Розмір без пакування – 310 x 200 x 200 мм
Товщина бічних стінок – 1.5 мм
Товщина лицьової панелі – 4 мм.
Внутрішні габарити – 306 x 140 x 196 мм
Розмір в упаковці – 330 x 220 x 230 мм
Вага – 7 кг
Комплектація VOREL 78642
Сейф
Ключі універсальні (2 шт)
4 батареї АА (1.5 В)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Количество секций | 1 |
| Тип замка | Электронный кодовый |
| Толщина двери | 4 мм |
| Толщина металла | 1.5 мм |
| Толщина стенок | 1.5 мм |
| Общие | |
| Вес | 7 кг |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя высота | 310 мм |
| Внутренняя глубина | 200 мм |
| Внутренняя ширина | 200 мм |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 330 мм |
| Внешняя глубина | 230 мм |
| Внешняя ширина | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 191 ₴

![Сейф з електронним замком VOREL 31х20х20см [1/40], фото 1](https://images.prom.ua/4788116046_sejf-z-elektronnim.jpg)
