![Заглушка монтажна до гідросистем VOREL Ø= 1/2", синя [20], фото 1](https://images.prom.ua/4568549995_zaglushka-montazhna-do.jpg)
Заглушка монтажна до гідросистем VOREL Ø= 1/2", синя [20]
28 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 54900
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Заглушка використовується для тимчасового закупорювання різьбових отворів в системах центрального опалення (CO) і водопостачання (WU). Використовується, наприклад, під час перевірки на герметичність, необхідної перед початком монтажу. Відповідна довжина та гофра, що обмежують ковзання руки, забезпечують зручне заглушення труб і фітингів, а також легкий монтаж і демонтаж без використання будь-яких інструментів. Оснащений гумовим ущільнювачем.
діаметр різьби: 1/2"
тип різьби: циліндрична, дюймова
матеріал: ПП (поліпропілен)
довжина: 88 мм
максимальний діаметр: 35 мм +/-5%
мінімальний діаметр: 30 мм +/-5%
колір: синій (для холодної води)
максимальний робочий тиск: 12 бар
діапазон температур від -45 до 120 o C
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Синий |
| Основные | |
| Рабочее давление | 12 бар |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Максимальная температура рабочей среды | 120 град. |
| Наружная резьба | 1/2" |
| Наружный диаметр | 35 мм |
| Материал заглушки | Полипропилен |
| Минимальная температура рабочей среды | -45 град. |
| Внутренний диаметр | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 28 ₴

![Заглушка монтажна до гідросистем VOREL Ø= 1/2", синя [20], фото 2](https://images.prom.ua/4568549996_w159_h159_zaglushka-montazhna-do.jpg)
![Заглушка монтажна до гідросистем VOREL Ø= 1/2", синя [20], фото 3](https://images.prom.ua/4568549997_w159_h159_zaglushka-montazhna-do.jpg)
