![Прожектор з SMD-діодним випромінювачем і датчиком руху YATO : 50 Вт, 230 В, 4750 лм, 75 діодів [8], фото 1](https://images.prom.ua/4568548256_prozhektor-z-smd-diodnim.jpg)
Прожектор з SMD-діодним випромінювачем і датчиком руху YATO : 50 Вт, 230 В, 4750 лм, 75 діодів [8]
1 577 ₴
- В наличии
- Код: YT-818291
- +380 (73) 606-74-38
Плоский прожектор з ефективними світлодіодами SMD і класом захисту IP54 рекомендований для внутрішнього та зовнішнього освітлення - фасадів будівель, сходів, під'їздів, гаражів, складів. потужність: 50Вт Кількість люменів: 4750 лм Кількість світлодіодів: 75 клас захисту IP54 колір світла: 6500K алюмінієвий корпус скляний плафон ресурс діода: 30 000 год довжина шнура: 20 см тип: плоский (слім) Датчик руху: кут освітлення : 120º діапазон 10м (+/- 2м) регульований час перемикання освітлення: від 10 с (+/- 5 с) до 5 хв (+/- 1 хв) Регламент: TIME - настройка часу, вказівка часу випромінювання світла лампою LUX - настройка режиму день/ніч, завдяки якому можна встановити оптимальну яскравість, при якій повинна запускатися лампа SENS - настройка чутливості датчика руху та налаштування його діапазон IP54 - захист від пилу, захист від бризок води з будь-якого напрямку
Технічні характеристики YT-818291
| Виробник | Yato |
| Розміри, мм | 232x248,5x37 |
| Тип | SMD-світлодіод |
| Колір | чорний |
| Вага, кг | 1 |
| Напруга | 230 В змінного струму |
| Потужність, Вт | 50 |
| Довжина шнура, м | 0,25 |
| Рівень безпеки | IP54 |
| Частота | 50/60 Гц |
| Клас електричної ізоляції | I |
| Площа поперечного перерізу провідника | 3Gx1мм² |
| Тип ізоляції дротів | H05RN-F |
| Підставка / штатив | немає |
| Джерело світла | 75 світлодіодів |
| Світловий потік, лм | 4750 |
| Матеріал абажура прожектора | загартоване скло |
| Колірна температура | 6500К |
| Індекс кольору CRI Ra | ≥ 80 |
| Час роботи | 30000 годин |
| Датчик руху | є |
| Чинник сили | 0,9 |
| Мінімальна висота установки, м | 3 |
| Кут виявлення датчика | 120˚ |
| Діапазон виявлення датчика | 10±2 м |
| Час затримки датчика | 10 ± 5 ÷ 300 ± 60 с |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Материал корпуса | Пластик |
| Световой поток | 4750 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Сеть |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Цвет корпуса | Черный |
| Мощность | 50 Вт |
| Напряжение | 230 В |
| Степень защиты IP | 54 |
| Цветовая температура | 6500K |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Количество светодиодов | 75 шт |
| Тип освещения | Прожектор |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Применение освещения | Для освещения террас и балконов, Для ЖКХ, Для освещения входных дверей и ворот, Для освещения навесов и беседок, Для освещения улиц, парков, Для освещения лестниц, Для освещения парковок, Для наружного освещения зданий |
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Рабочее напряжение (В) | 220-240 |
| Количество ламп | 1 шт |
- Цена: 1 577 ₴

![Прожектор з SMD-діодним випромінювачем і датчиком руху YATO : 50 Вт, 230 В, 4750 лм, 75 діодів [8], фото 2](https://images.prom.ua/4568548257_w159_h159_prozhektor-z-smd-diodnim.jpg)
![Прожектор з SMD-діодним випромінювачем і датчиком руху YATO : 50 Вт, 230 В, 4750 лм, 75 діодів [8], фото 3](https://images.prom.ua/4568548258_w159_h159_prozhektor-z-smd-diodnim.jpg)
![Прожектор з SMD-діодним випромінювачем і датчиком руху YATO : 50 Вт, 230 В, 4750 лм, 75 діодів [8], фото 4](https://images.prom.ua/4568548259_w159_h159_prozhektor-z-smd-diodnim.jpg)
![Прожектор з SMD-діодним випромінювачем і датчиком руху YATO : 50 Вт, 230 В, 4750 лм, 75 діодів [8], фото 5](https://images.prom.ua/4568548260_w159_h159_prozhektor-z-smd-diodnim.jpg)
![Прожектор з SMD-діодним випромінювачем і датчиком руху YATO : 50 Вт, 230 В, 4750 лм, 75 діодів [8], фото 6](https://images.prom.ua/4568548261_w159_h159_prozhektor-z-smd-diodnim.jpg)
![Прожектор з SMD-діодним випромінювачем і датчиком руху YATO : 50 Вт, 230 В, 4750 лм, 75 діодів [8], фото 7](https://images.prom.ua/4568548262_w159_h159_prozhektor-z-smd-diodnim.jpg)
