
Термогігрометр електронний STHOR для температур -20- +70 °С, живл. від батарейок 3х1,5 В ААА(DW)
985 ₴
- В наличии
- Код: 81716
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вимірювач вологості і температури (гігрометр) — прилад для реєстрації рівня відносної вологості повітря і температури навколишнього середовища. Удосконалений датчик виконує мінімум 65 вимірювань за секунду. Мікропроцесор приймає вимірювальні сигнали, перетворює їх у середнє значення та відображає на екрані з оновленням кожні півсекунди. Портативний гігрометр широко використовується в повсякденній роботі. Використовується для контролю параметрів у сільськогосподарському виробництві, тваринництві, системах вентиляції, тераріумах тощо.
Датчик контролює як відносну вологість, так і температуру. На основі цих показань мікропроцесор здатний розрахувати точку роси і т.зв температура по вологому термометру. Просте управління, великі цифри на дисплеї, ряд функцій, що полегшують роботу, і профільований корпус, який ідеально лежить в руці, роблять роботу з цим лічильником легкою і приємною.
Точка роси: після вибору функції °C DP лічильник на основі вимірювань постійно розраховує точку роси, тобто температуру, при якій може початися процес зрідження газу.
Температура за вологим термометром: після вибору функції °C WB вимірювальний прилад постійно обчислює значення цього показника на основі вимірювань. Робота за мокрого термометра вище 35°С небезпечна для здоров'я, може призвести до перегріву і, як наслідок, смерті.
Кнопка Max/Min: фіксує найвище/найнижче значення поточного вимірювання на екрані
Кнопка утримання даних: фіксує поточне значення вимірювання на екрані
Автоматичне збереження даних: пристрій дозволяє автоматично зберігати 1000 вимірювань кожні 10 секунд
Пристрій автоматично вимикається через 15 хвилин бездіяльності. Налаштування можна деактивувати при включенні пристрою.
Технічні дані:
частота оновлення екрану: 2 рази в секунду
діапазон вимірювання відносної вологості %RH: 0-100%
роздільна здатність: 0,1% RH
точність: ±4% RH
діапазон вимірювання температури навколишнього середовища: -20°C~70°C
роздільна здатність: 0,1°C
точність: ±1°C
екран з підсвічуванням
блок живлення: 3xAAA
Гніздо для штатива 1/4''
розміри: 56*180*36 мм
вага: 108 г (без батарейок)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sthor |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Погрешность, +/- | 1 дБ |
| Единица измерения влажности | % |
| Максимальное значение влажности | 100 |
| Единица измерения температуры | °С |
| Минимальное значение температуры | -20 |
| Максимальное значение температуры | 70 |
| Степень разрешения | 0.1 |
| Тип | Гигрометр |
| Общие | |
| Вес | 108 кг |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 36 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Напряжение | 1.5 В |
Информация для заказа
- Цена: 985 ₴




