![Органайзер пластиковий YATO з 12 комірками, 490x 420x 115 мм [4], фото 1](https://images.prom.ua/4568544787_organajzer-plastikovij-yato.jpg)
Органайзер пластиковий YATO з 12 комірками, 490x 420x 115 мм [4]
1 922 ₴
- В наличии
- Код: YT-08960
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія GRG
Розміри 490х420х115 мм
матеріал пп
Ручка для перенесення Так
Ручка Так
Матеріал ручки алюміній
Кількість відділень 12 (4x великих, 8x малих)
Розмір відсіку 160х110х95, 110х80х95 м
Органайзер-майстерня для наведення порядку, зберігання та перенесення дрібних робочих матеріалів
4 великих відділення 160 х 110 х 95 мм
8 невеликих відділень розміром 110 х 80 х 95 мм
алюмінієва ручка для перенесення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Количество отделений/карманов | 12 |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 115 мм |
| Длина | 490 мм |
| Ширина | 420 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 922 ₴

![Органайзер пластиковий YATO з 12 комірками, 490x 420x 115 мм [4], фото 2](https://images.prom.ua/4568544788_w159_h159_organajzer-plastikovij-yato.jpg)
![Органайзер пластиковий YATO з 12 комірками, 490x 420x 115 мм [4], фото 3](https://images.prom.ua/4568544789_w159_h159_organajzer-plastikovij-yato.jpg)
![Органайзер пластиковий YATO з 12 комірками, 490x 420x 115 мм [4], фото 4](https://images.prom.ua/4568544790_w159_h159_organajzer-plastikovij-yato.jpg)
![Органайзер пластиковий YATO з 12 комірками, 490x 420x 115 мм [4], фото 5](https://images.prom.ua/4568544792_w159_h159_organajzer-plastikovij-yato.jpg)
![Органайзер пластиковий YATO з 12 комірками, 490x 420x 115 мм [4], фото 6](https://images.prom.ua/4568544793_w159_h159_organajzer-plastikovij-yato.jpg)
![Органайзер пластиковий YATO з 12 комірками, 490x 420x 115 мм [4], фото 7](https://images.prom.ua/4568544794_w159_h159_organajzer-plastikovij-yato.jpg)
