![Ключ динамометричний YATO : квадрат 3/8", F= 10- 100 Нм, L= 470 мм [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568543431_klyuch-dinamometrichnij-yato.jpg)
Ключ динамометричний YATO : квадрат 3/8", F= 10- 100 Нм, L= 470 мм [10]
2 674 ₴
- В наличии
- Код: YT-07736
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія GRE застосування точне затягування різьбових з'єднань Довжина 470 мм Матеріал ручки ПВХ Тип з вікном попереднього перегляду діапазону матеріал голови 42CrMo Кількість зубів 72 Похибка ± 4% Перемикач напрямку обертання Так Розмір тримача інструменту 3/8" (9,5 мм) Крутний момент 10-100 Нм Можливсть калібрування ТАК
Динамометричний ключ 3/8" (10- 100 Нм) L= 470 мм Yato YT-07736
Технічні характеристики YT-07736
| Виробник | YATO |
| Квадрат | 3/8" (9.5 мм) |
| Довжина, мм | 470 |
| Крутний момент, Нм | 10- 100 |
| Кількість зубів | 72 |
| Перемикач напряму обертання | да |
| Точність | ± 4% |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина инструмента | 470 мм |
| Зажимное усилие | 100 H*m |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер присоединительных головок | 3/8" |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 674 ₴

![Ключ динамометричний YATO : квадрат 3/8", F= 10- 100 Нм, L= 470 мм [10], фото 2](https://images.prom.ua/4568543432_w159_h159_klyuch-dinamometrichnij-yato.jpg)
![Ключ динамометричний YATO : квадрат 3/8", F= 10- 100 Нм, L= 470 мм [10], фото 3](https://images.prom.ua/4568543433_w159_h159_klyuch-dinamometrichnij-yato.jpg)
![Ключ динамометричний YATO : квадрат 3/8", F= 10- 100 Нм, L= 470 мм [10], фото 4](https://images.prom.ua/4568543434_w159_h159_klyuch-dinamometrichnij-yato.jpg)
