
Ящик для інструментів на 2 колесах з ручкою пластиковий VOREL: 3 секції, 45х 28х 82/104 см
5 222 ₴
- В наявності
- Код: 78736
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія GRF Розміри 450x280x820/1040 мм матеріал ПП, АБС Вміст набору Візок для інструментів, знімний лоток для інструментів, відділення, що замикається x2 Ручка Так Ручка Так Колеса ТАК Кількість коліс 2 Кількість сегментів 3 Зовнішні розміри 460x270x290, 350x200x40, 450x285x340 мм Внутрішні розміри 430х240х230, 395х220х290 мм 3-сегментний мобільний візок для зберігання дрібних інструментів і аксесуарів. виготовлений з матеріалу, стійкого до механічних пошкоджень і подряпин багато відділень дозволяють розділити різні типи предметів і зберегти порядок міцні застібки захищають ящики та органайзери від небажаного відкриття
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень/кишень | 3 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 222 ₴







