![Органайзер з ПВХ VOREL, 10 комірок, 300x 220x 55 мм [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568542170_organajzer-z-pvh.jpg)
Органайзер з ПВХ VOREL, 10 комірок, 300x 220x 55 мм [10]
272 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 78791
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія GRD Розміри 300х220х55 мм матеріал ПВХ Ручка для перенесення Так Кількість відділень 10 Органайзер розміром 30х22 см з пластиковою ручкою. Призначений для зберігання дрібних предметів, наприклад, дрібних кріплень, запчастин та інструментів. Зручна ручка дозволяє переносити його. Корисний вдома, гаражі, майстерні тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень/кишень | 10 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 272 ₴

