
Ящик для інструментів на 2 колесах з ручкою пластиковий VOREL: 3 секції, 46х22х62/84 см, знімн орга
3 941 ₴
- В наличии
- Код: 78734
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія GRF
Розміри 460x220x620/840 мм
матеріал пп
Вміст набору Візок для інструментів, знімний лоток для інструментів, 2 відділення, що замикаються, знімний органайзер
Ручка Так
Ручка Так
Колеса ТАК
Кількість коліс 2
Кількість сегментів 1
Зовнішні розміри 335x190x200, 335x215x75, 335x190x200 мм
Розміри органайзера 360х170х40 мм
3-сегментний мобільний візок для зберігання дрібних інструментів і аксесуарів.
виготовлений з матеріалу, стійкого до механічних пошкоджень і подряпин
знімний органайзер з відділеннями і підносом дозволяють взяти з собою найнеобхідніші елементи
багато відділень дозволяють розділити різні типи предметів і зберегти порядок
міцні кріплення захищають ящики від несанкціонованого відкриття
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 840 мм |
| Длина | 460 мм |
| Ширина | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 941 ₴








