![Ножиці до дроту і линв YATO: дріт Ø≤ 1.5 мм, линва Ø≤ 4 мм, L= 190 мм [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568540957_nozhitsi-do-drotu.jpg)
Ножиці до дроту і линв YATO: дріт Ø≤ 1.5 мм, линва Ø≤ 4 мм, L= 190 мм [10]
347 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-18570
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал робочої частини CrV Довжина 190 мм Матеріал ручки ПП Твердість робочої частини 58-62 HRC діаметр різання дроту 1,5 мм діаметр різання сталевого троса 4 мм Ножиці для швидкого і точного різання металевих канатів і дроту. довжина: 190 мм матеріал леза: CRV твердість леза: 58-62 HRC максимальний діаметр розрізаного сталевого троса: 4 мм максимальний діаметр нарізаного дроту: 1,5 мм
Ножиці YATO YT-18570 для швидкого та точного різання металевих канатів та дроту.
-
Характеристики
- Довжина: 190 мм.
- Максимальний діаметр розрізаного сталевого троса: 4 мм.
- Максимальний діаметр розрізаного дроту: 1,5 мм.
- Матеріал леза: CRV.
- Твердість леза: 58-62 HRC.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | ножницы секторные |
| Максимальный диаметр провода, троса | 4 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.32 кг |
| Основные | |
| Длина инструмента | 190 мм |
| Диэлектрическое покрытие | Да |
| Омедненный инструмент | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Бокорезы |
Информация для заказа
- Цена: 347 ₴

![Ножиці до дроту і линв YATO: дріт Ø≤ 1.5 мм, линва Ø≤ 4 мм, L= 190 мм [10], фото 2](https://images.prom.ua/4568540958_w159_h159_nozhitsi-do-drotu.jpg)
