![Шина для пили YATO l= 4"/ 10 см (26 ланок) .Т-0,043" (1,1 мм)для ланцюгів YT-828135, YT-828136 [250], фото 1](https://images.prom.ua/4568538221_shina-dlya-pili.jpg)
Шина для пили YATO l= 4"/ 10 см (26 ланок) .Т-0,043" (1,1 мм)для ланцюгів YT-828135, YT-828136 [250]
122 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-84914
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія GRD
матеріал сталь 65Mn
Крок ланцюга 0,3" (7,62 мм)
Довжина планки 4" (100 мм)
Напрямна товщина 0,322" (8,2 мм)
Кількість ланок 26
Тип монтажу в
Товщина направляючої ланки 0,043" (1,1 мм)
Для бензопил YT-828135, YT-828136
С-подібна направляюча ланцюга для бензопили
сталь 65Мн
Крок ланцюга: 0,3" (7,62 мм)
товщина стрижня: 0,322" (8,2 мм)
кількість посилань: 26
товщина свинцевої ланки: 0,043" (1,1 мм)
для пил: YT-828135, YT-828136
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина шины | 100 мм |
| Состояние | Новое |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Основные атрибуты | |
| Количество звеньев цепи | 26 шт. |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Сталь |
Информация для заказа
- Цена: 122 ₴

![Шина для пили YATO l= 4"/ 10 см (26 ланок) .Т-0,043" (1,1 мм)для ланцюгів YT-828135, YT-828136 [250], фото 2](https://images.prom.ua/4568538222_w159_h159_shina-dlya-pili.jpg)
