
Ланцюг YATO на барабані для пил (1632 ланки) 3/8" (9,52 мм).Т-0,043" (1,1 мм)---YT-82812 і YT-82813
9 312 ₴
- В наличии
- Код: YT-84959
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Ланцюг на котушці 1632 ланки для бензопил: YT-82812 та YT-82813 Yato YT-84959 (Польща)
Ріжучий ланцюг на барабані для бензинових та електричних бензопил YATO. Напівдолотоподібний зуб із високою швидкістю різання. Призначений для розпилювання чистої та помірно забрудненої деревини. Виготовлений із марганцевистої сталі Мн65, що забезпечує підвищену міцність на розрив, що продовжує термін служби ланцюга.
Опис:
- Система мастила , завдяки якій масло рівномірно розподіляється по всій довжині напрямної. Це знижує опір тертя, зменшуючи нагрівання напрямної та продовжуючи термін служби всієї ріжучої системи.
- Зниження вібрації - спеціальна конструкція ріжучих зубів не передає вібрації від ланцюга до направляючої шини, що знижує рівень вібрації на 25%. Це значно підвищує комфортність роботи, особливо за тривалого використання.
- Зменшення віддачі - так званий KICKBACK - спеціально розроблені напрямні ланки знижують ризик віддачі при різанні, що значно підвищує безпеку роботи.
Технічні характеристики YT-84959
| Виробник | Yato |
| Матеріал | сталь 65Mn |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма (9,52 мм) |
| Кількість ланок | 1632 |
|
є |
| Товщина напрямної ланки | 0,043 дюйма (1,1 мм) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Количество звеньев цепи | 1632 шт |
| Состояние | Новое |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
Информация для заказа
- Цена: 9 312 ₴


