![Пальник газовий VIROK з різьбовим (7/16) з'єднанням [50/4], фото 1](https://images.prom.ua/4568529074_palnik-gazovij-virok.jpg)
Пальник газовий VIROK з різьбовим (7/16) з'єднанням [50/4]
247 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 44V183
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бренд Virok
Артикул 44V183
Вага нетто: 105 г
Розмір: 203x70x40 мм
Діаметр сопла: 25 мм
Довжина сопла: 65 мм
Матеріал сопла: залізо
Матеріал продукту: латунь + залізо + алюміній + цинковий сплав + пластик
Тип роз'єму: різьбовий
Паливо: газ бутан
Витрата: 106 г/год 1,45 кВт
Температура: 1300_ °C
Розпалювання: ручне розпалювання
Перемикач газового регулятора: є
Контролер регулювання полум'я: немає
Циклонна насадка: немає
Керамічний захист сопла: немає
Антифакельна система (вільне обертання на 360°): немає
Газовий пальник звичаний. простий у використанні. компактний і легкий. Проста конструкція забезпечує пальнику високу надійність. Розрахований для використання під балон із різьбовим кріпленням.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Virok |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.105 кг |
| Тип оборудования | Горелка |
| Виды топлива | Газообразное |
| Мощность номинальная | 1.45 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 203 мм |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 247 ₴

