
Пальник газовий VIROK з різьбовий (7/16) з'єднання.
256 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 44V196
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бренд VIROK
Артикул 44V196
Вага нетто: 85 г
Розмір: 195*40*60 мм
Діаметр сопла: 13,7 мм
Довжина сопла: 74 мм
Матеріал сопла: латунь
Матеріал продукту: латунь + алюміній + цинковий сплав + пластик
Тип роз'єму: різьбовий
Паливо: газ бутан
Витрата: 106 г/год; 1,45 кВт
Температура: 1300_ °C
Розпалювання: ручне розпалювання
Перемикач газового регулятора: є
Контролер регулювання полум'я: немає
Циклонна насадка: є
Керамічний захист сопла: немає
Антифакельна система (вільне обертання на 360°): немає
Пальник газовий Virok з різьбовиv з'єднанням - компактний газовий пальник, що використовується в побуті, підійде і для туристичних походів.
Зручне встановлення одноразового балона (з різьбовим з'єднанням, за допомогою адаптера можливе цангове кріплення,)
Має компактний розмір, невелику вагу, а також простоту в експлуатації. Потрібен в екстремальних умовах високої вологості, Максимальна температура полум'я становить 1300 °С.
Переваги
Простий, компактний, легкий і дуже зручний в експлуатації газовий пальник
відносно проста конструкція забезпечують цій моделі високу надійність і невисоку вартість.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Virok |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.85 кг |
| Материал газовой горелки | Алюминий |
| Номинальная мощность | 1.45 Вт |
| Пьезорозжиг | Да |
| Расход газового топлива | 106 г/час |
| Соединение баллона | Резьбовое |
| Состояние | Новое |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Желтый |
| Мощность номинальная | 1.45 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 195 мм |
| Ширина | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 256 ₴

