![Пальник газовий VIROK з різьбовим (7/16) з'єднання. Piezo, [50/4], фото 1](https://images.prom.ua/4568527874_palnik-gazovij-virok.jpg)
Пальник газовий VIROK з різьбовим (7/16) з'єднання. Piezo, [50/4]
296 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 44V194
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бренд VIROK
Артикул 44V194
Вага нетто: 110 г
Розмір: 175x60x40 мм
Діаметр сопла: 20 мм
Довжина сопла: 63 мм
Матеріал сопла: SS (нержавіюча сталь)
Матеріал продукту: латунь + алюміній + цинковий сплав + нержавіюча сталь + пластик
Тип роз'єму: різьбовий
Паливо: газ бутан
Витрата: 94,6 г/год; 1,3 кВт
Температура: 1300_ °C
Розпалювання: п'єзорозпал
Перемикач газового регулятора: є
Контролер регулювання полум'я: є
Циклонна насадка: немає
Керамічний захист сопла: немає
Антифакельна система (вільне обертання на 360°): немає
Пальник газовий Virok з різьбовим з'єднанням і п'єзозапалом - компактний газовий пальник, що використовується в побуті, підійде для майстерень пайки розігріву і та інших потреб. Прилад працює в будь-якому положенні.
Зручне встановлення одноразового балона. Має компактний розмір, невелику вагу, а також простоту в експлуатації. Не замінна в екстремальних, Максимальна температура полум'я становить 1300 °С.
Переваги
Простий, компактний, легкий і дуже зручний в експлуатації газовий пальник
Наявність п'єзопідпалу і відносно проста конструкція забезпечують цій моделі високу надійність і невисоку вартість;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Virok |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.11 кг |
| Материал газовой горелки | Алюминий |
| Номинальная мощность | 1.3 Вт |
| Пьезорозжиг | Да |
| Расход газового топлива | 94.6 г/час |
| Соединение баллона | Резьбовое |
| Состояние | Новое |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Черный |
| Виды топлива | Газообразное |
| Мощность номинальная | 1.3 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 175 мм |
| Ширина | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 296 ₴

![Пальник газовий VIROK з різьбовим (7/16) з'єднання. Piezo, [50/4], фото 2](https://images.prom.ua/4568527876_w159_h159_palnik-gazovij-virok.jpg)
