![Пальник газовий VIROK з різьбовим (7/16) з'єднанням. Piezo [50/4], фото 1](https://images.prom.ua/4568527872_palnik-gazovij-virok.jpg)
Пальник газовий VIROK з різьбовим (7/16) з'єднанням. Piezo [50/4]
345 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 44V184
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бренд Virok
Бренд 44V184
Вага нетто: 105 г
Розмір: 140x64x42 мм
Діаметр сопла: 20 мм
овжина сопла: 63 мм
Матеріал сопла: SS (нержавіюча сталь)
Матеріал продукту: латунь + алюміній + цинковий сплав + нержавіюча сталь + пластик
Тип роз'єму: різьбовий
Паливо: газ бутан
Витрата: 94,6 г/год; 1,3 кВт
Температура: 1300_ °C
Розпалювання: п'єзорозпал
Перемикач газового регулятора: є
Контролер регулювання полум'я: є
Циклонна насадка: немає
Керамічний захист сопла: немає
Антифакельна система (вільне обертання на 360°): немає
Газовий пальник VIROK з п'єзо запалом застосовується у майстернях пайки та розігріву. Простий у виконанні. компактний і легкий.
Проста конструкція забеспечує пальнику високу надійність. Розрахований для використання під балон з різьбовим кріпленням.
Переваги
Простий, компактний, легкий і дуже зручний в експлуатації газовий пальник
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Virok |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.105 кг |
| Материал газовой горелки | Алюминий |
| Номинальная мощность | 1.3 Вт |
| Пьезорозжиг | Да |
| Расход газового топлива | 94.6 г/час |
| Соединение баллона | Резьбовое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Резьбовой |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Черный |
| Виды топлива | Газообразное |
| Мощность номинальная | 1.3 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 42 мм |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Комплектация | |
| Газовый баллон | Нет |
| Кейс для транспортировки | Нет |
| Плита | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 345 ₴

