![Пальник газовий туристичний VIROK з різьбовим (7/16) з'єднанням. Piezo [24], фото 1](https://images.prom.ua/4568527868_palnik-gazovij-turistichnij.jpg)
Пальник газовий туристичний VIROK з різьбовим (7/16) з'єднанням. Piezo [24]
306 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 44V173
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бренд VIROK Артикул 44V173 Вага нетто: 223 г Розмір: 145х145х 75мм Матеріал сопла: SS(нержавіюча сталь) Матеріал продукту: нержавіюча сталь Тип роз'єму: різьбовий Паливо: газ бутан Витрата: 94.6 г/год Температура: Потужність, Вт 1300 Запалювання Piezo є Перемикач газового регулятора: є підійде для туристичних походів. Зручне встановлення одноразових балонів. Запалювання Piezo для Комфортного використання Має компактний розмір, невелику вагу, а також простоту в експлуатації. Максимальна температура полум'я становить Потужність, Вт1300. Працює екстремальних умовах підвищеної вологості, Портативна газова плитка під різьбовий балон. Запалювання Piezo Портативні газові плити мають широку популярність серед любителів активного відпочинку та туризму. Габарити моделі дозволяють брати її з собою на риболовлю, полювання, дачу чи похід. Конструкція та принцип роботи пристрою дуже простий Плита працює від малих газових балонів, що підключаються до корпусу за допомогою спеціального гнізда. Ніжки та упор під посуд, у якому планується готувати їжу, компактно складаються. Також модель відрізняється незначною вагою – 0.22 кг, але дуже міцна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Virok |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.22 кг |
| Материал газовой горелки | Алюминий |
| Номинальная мощность | 1300 Вт |
| Пьезорозжиг | Да |
| Расход газового топлива | 94.6 г/час |
| Соединение баллона | Резьбовое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Резьбовой |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 75 мм |
| Длина | 145 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Комплектация | |
| Газовый баллон | Нет |
| Кейс для транспортировки | Нет |
| Плита | Да |
Информация для заказа
- Цена: 306 ₴

