![Секатор з округленими лезами YATO: з регуляцією розводу лез до гілок Ø= 12 і 20 мм, L=220 мм [12/48], фото 1](https://images.prom.ua/4568525702_sekator-z-okruglenimi.jpg)
Секатор з округленими лезами YATO: з регуляцією розводу лез до гілок Ø= 12 і 20 мм, L=220 мм [12/48]
512 ₴
- В наличии
- Код: YT-88185
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Регульовані універсальні ножиці-секатор для обрізання гілок і стебел, а також вологих гілок.
- регульована ширина розкриття леза 12 мм або 20 мм
- верхнє лезо з твердістю HRC54 з вуглецевої сталі SK5 з покриттям PTFE
- твердість нижнього леза HRC46 хромована вуглецева сталь 50
- Ручка з поліпропілену з покриттям TPR
- ручка, посилена скловолокном
- Буфер TPR пом'якшує порізи
- блокувальний вимикач захищає користувача від неконтрольованого відкриття секатора
- розміри: 22 мм * 63 мм * 220 мм
- вага: 214 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.214 кг |
| Длина лезвия | 220 мм |
| Максимальный диаметр реза | 20 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Общая длина | 220 мм |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 54 HRC |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
Информация для заказа
- Цена: 512 ₴

![Секатор з округленими лезами YATO: з регуляцією розводу лез до гілок Ø= 12 і 20 мм, L=220 мм [12/48], фото 2](https://images.prom.ua/4568525703_w159_h159_sekator-z-okruglenimi.jpg)
![Секатор з округленими лезами YATO: з регуляцією розводу лез до гілок Ø= 12 і 20 мм, L=220 мм [12/48], фото 3](https://images.prom.ua/4568525704_w159_h159_sekator-z-okruglenimi.jpg)
