![Строп пасовий з поліестеру VOREL 2 петлі по 30 см, заг. l=5 м, шир.- 60 мм, макс. навантаж- 2 т [15], фото 1](https://images.prom.ua/4568522265_strop-pasovij-z.jpg)
Строп пасовий з поліестеру VOREL 2 петлі по 30 см, заг. l=5 м, шир.- 60 мм, макс. навантаж- 2 т [15]
1 331 ₴
- В наличии
- Код: 82274
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Строп ремінний з поліестеру 2 петлі по 30 см (l= 5 м) шир.-60 мм (макс. навантаж.-2 т) Vorel 82274
Опис 82274:
- Використовується при нескладних роботах на будмайданчику, таких як переміщення важких бетонних елементів екскаватором, а також для розміщення делікатних виробів, таких як човни, скульптури, прикраси і т.д. інтерес через свою багатозадачність та простоту використання.
- Займає мало місця.
- Стропи також відомі як текстильні, двошарові, з посиленими петлями з обох сторін.
- Відповідає стандарту EN 1492-1, відповідає вимогам Директиви 2006/42/EC.
- Гнучкий продукт, стійкий до вологи, олій, мінеральних кислот, рідин, що охолоджують, і пар бензину.
- Для виробництва строп використовується міцне волокно, яке витримує екстремальні навантаження.
- Стрічки з поліестеру пошиті під суворим контролем якості, щоб забезпечити максимальну міцність та безпеку у будь-якій ситуації.
Техниічні характеристики 82274
| Виробник | Vorel |
| Допустиме робоче навантаження (пряме осадження), кг | 2000 |
| Загальна довжина | 5м +/-3% |
| Ширина стрічки | 60мм +/-3% |
| Матеріал | поліестер |
| Діапазон температур | от -40 до +100°С |
| Міцність у системі "У", кг | 4000 |
| Розривна сила близько, кг | 14000 |
| Довжина петлі | 300мм +/-5% |
| Коефіцієнт безпеки | 7:1 |
|
так |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина текстильной стропы | 60 мм |
| Тип грузоподъемных строп | Текстильные |
| Длина стропы | 5000 мм |
| Тип конструкции строп | Петлевые |
| Грузоподъемность | 2 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 331 ₴

