![Строп пасовий з поліестеру VOREL 2 петлі по 30 см, заг. l=4 м, шир.- 60 мм, макс. навантаж- 2 т [20], фото 1](https://images.prom.ua/4568522263_strop-pasovij-z.jpg)
Строп пасовий з поліестеру VOREL 2 петлі по 30 см, заг. l=4 м, шир.- 60 мм, макс. навантаж- 2 т [20]
1 134 ₴
- В наявності
- Код: 82273
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Строп ремінний з поліестеру 2 петлі по 30 см (l= 4 м) шир.-60 мм (макс. навантаж.-2 т) Vorel 82273
Опис 82273:
- Використовується при нескладних роботах на будмайданчику, таких як переміщення важких бетонних елементів екскаватором, а також для розміщення делікатних виробів, таких як човни, скульптури, прикраси і т.д. інтерес через свою багатозадачність та простоту використання.
- Займає мало місця.
- Стропи також відомі як текстильні, двошарові, з посиленими петлями з обох сторін.
- Відповідає стандарту EN 1492-1, відповідає вимогам Директиви 2006/42/EC.
- Гнучкий продукт, стійкий до вологи, олій, мінеральних кислот, рідин, що охолоджують, і пар бензину.
- Для виробництва строп використовується міцне волокно, яке витримує екстремальні навантаження.
- Стрічки з поліестеру пошиті під суворим контролем якості, щоб забезпечити максимальну міцність та безпеку у будь-якій ситуації.
Техниічні характеристики 82273
| Виробник | Vorel |
| Допустиме робоче навантаження (пряме осадження), кг | 2000 |
| Загальна довжина | 4м +/-3% |
| Ширина стрічки | 60 мм +/-3% |
| Матеріал | поліестер |
| Діапазон температур | от -40 до +100°С |
| Міцність у системі "У", кг | 4000 |
| Розривна сила близько, кг | 14000 |
| Довжина петлі | 300 мм +/- 5% |
| Коефіцієнт безпеки | 7:1 |
|
так |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 2 т |
| Довжина стропи | 4000 мм |
| Стан | Новий |
| Тип вантажопідйомних строп | Текстильні |
| Тип конструкції строп | Петльові |
| Колір | Зелений |
| Ширина текстильної стропи | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134 ₴

