![Строп пасовий з поліестеру VOREL 2 петлі по 35 см, заг. l=3 м, шир.- 90 мм, макс. навантаж- 3 т [15], фото 1](https://images.prom.ua/4568520945_strop-pasovij-z.jpg)
Строп пасовий з поліестеру VOREL 2 петлі по 35 см, заг. l=3 м, шир.- 90 мм, макс. навантаж- 3 т [15]
1 408 ₴
- В наличии
- Код: 82280
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Опис 82280:
- Використовується при нескладних робіт на будмайданчику, таких як переміщення важких бетонних елементів екскаватором, а також для розміщення делікатних виробів, таких як човни, скульптури, садові прикраси і т.д. інтерес через свою багатозадачність та простоту використання.
- Займе мало місця.
- Стропи також відомі як текстильні, двошарові, з посиленими петлями з обох сторін.
- Відповідає стандарту EN 1492-1, відповідає вимогам Директиви 2006/42/EC.
- Гнучкий продукт, стійкий до вологи, олій, мінеральних кислот, рідин, що охолоджують, і пар бензину.
- Для виробництва строп використовується міцне волокно, яке витримує екстремальні навантаження.
- Стрічки з поліестеру пошиті під суворим контролем якості, щоб забезпечити максимальну міцність та безпеку у будь-якій ситуації.
Особливості:
- Вологостійкість.
- Маслостійкість.
- Бензин опір.
- Хімічна стійкість.
- Гнучкий.
Технічні характеристики 82280
| Виробник | Vorel |
| Допустиме робоче навантаження (пряме осадження), кг | 3000 |
| Загальна довжина | 3м +/-3% |
| Ширина стрічки | 90мм +/-3% |
| Матеріал | поліестер |
| Діапазон температур | от -40 до +100°С |
| Міцність у системі "У", кг | 6000 |
| Розривна сила близько, кг | 21000 |
| Довжина петлі | 350мм +/-5% |
| Коефіцієнт безпеки | 7:1 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Желтый |
| Ширина текстильной стропы | 90 мм |
| Длина стропы | 3000 мм |
| Тип конструкции строп | Петлевые |
| Грузоподъемность | 3 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 408 ₴

