![Ключ трубний гаковий до сантехнічних труб YATO: L= 230- 410 мм, до Ø= 32- 63,5 мм [6/12], фото 1](https://images.prom.ua/4568520926_klyuch-trubnij-gakovij.jpg)
Ключ трубний гаковий до сантехнічних труб YATO: L= 230- 410 мм, до Ø= 32- 63,5 мм [6/12]
877 ₴
- В наявності
- Код: YT-22251
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Ключ гаковий трубний до сантехнічних труб L= 230-410 мм до Ø= 32- 63.5 мм Yato YT-22251
Телескопічний ключ призначений для збирання та розбирання стоячих кранів, сифонних гайок та інших гайок у важкодоступних місцях.
- загартовані і губки, що обертаються, для роботи справа/ліворуч;
- телескопічна ручка дозволяє змінювати довжину ключа;
- довжина регулюється від 23 до 41 см;
- щелепи від 1 1/4" до 2 1/2".
Технічні характеристики YT-22251
| Виробник | Yato |
| Матеріал | вуглецева сталь |
| Довжина, мм | 230-410 |
| Робочий кут | 180˚ |
| Робочий діапазон | 1-1/4" - 2-1/2" (32-63,5 мм) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина інструменту | 410 мм |
| Максимальна ширина захоплення | 63.5 мм |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 877 ₴

![Ключ трубний гаковий до сантехнічних труб YATO: L= 230- 410 мм, до Ø= 32- 63,5 мм [6/12], фото 2](https://images.prom.ua/4568520927_w159_h159_klyuch-trubnij-gakovij.jpg)
![Ключ трубний гаковий до сантехнічних труб YATO: L= 230- 410 мм, до Ø= 32- 63,5 мм [6/12], фото 3](https://images.prom.ua/4568520928_w159_h159_klyuch-trubnij-gakovij.jpg)
