![Свердло по залізобетону YATO : SDS+ Premium, "Х"-тип, Ø= 12 х 300/245 мм, 4 різальні пруги [20/160], фото 1](https://images.prom.ua/4568519739_sverdlo-po-zalizobetonu.jpg)
Свердло по залізобетону YATO : SDS+ Premium, "Х"-тип, Ø= 12 х 300/245 мм, 4 різальні пруги [20/160]
394 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-419506
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
матеріал - 40Cr застосування - залізобетон Оздоблення поверхні - полірований Тип тримача інструменту - SDS Plus Діаметр - 12 мм Матеріал леза - DD карбід Твердість - 40 HRC Загальна довжина - 300 мм Довжина робочої частини - 245 мм Тип клинка - X-кінчик Спіральний тип - неодружений Додаткові ріжучі кромки - Так Автоматична пайка - Так
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 12 мм |
| Длина рабочей части | 245 мм |
| Набор | Нет |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Общая длина | 300 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 394 ₴

![Свердло по залізобетону YATO : SDS+ Premium, "Х"-тип, Ø= 12 х 300/245 мм, 4 різальні пруги [20/160], фото 2](https://images.prom.ua/4568519740_w159_h159_sverdlo-po-zalizobetonu.jpg)
![Свердло по залізобетону YATO : SDS+ Premium, "Х"-тип, Ø= 12 х 300/245 мм, 4 різальні пруги [20/160], фото 3](https://images.prom.ua/4568519741_w159_h159_sverdlo-po-zalizobetonu.jpg)
![Свердло по залізобетону YATO : SDS+ Premium, "Х"-тип, Ø= 12 х 300/245 мм, 4 різальні пруги [20/160], фото 4](https://images.prom.ua/4568519742_w159_h159_sverdlo-po-zalizobetonu.jpg)
