
Шуруповерт-дриль безщітков. акумул. Li-Ion YATO: U= 18 В, 3АГод, крутн.мом.- 75 Нм, патр Ø=1.5-13 мм
5 863 ₴
- В наличии
- Код: YT-82790
- +380 (73) 606-74-38
Потужний безщітковий дриль-шуруповерт для свердління металу, дерева та бетону. Режими роботи: закручування буріння ударне свердління Пристрій має високий крутний момент (75 Нм на першій передачі, 40 Нм на другій), що значно прискорює вкручування/відкручування анкерів і шурупів довжиною до 300 мм. Металевий швидкозатискний патрон 13 мм надійно утримує свердло при роботі з функцією молотка, а також свердло для ялинки при свердлінні металу. Бічна ручка покращує ергономічність і якість роботи користувача. Пристрій працює від батареї 18 В, загальної для повного спектру бездротових електроінструментів, таких як кутові шліфувальні машини, ударні дрилі sds+, пилки, мобільні світлодіодні освітлювальні прилади та багато інших пристроїв. вага: 1,4 кг 1 батарея ємністю 3 Аh в комплекті
Технічні характеристики YT-82790
| Виробник | Yato |
| Тип тримача інструменту | самоцентрується |
| Оберти, об/хв | 0-500/0-2100 |
| Розмір утримувача інструменту, мм | 1,5-13 |
| Вага, кг | 1,4 |
| Напруга | 18 В постійного струму |
| Рівень безпеки | IP20 |
| Місткість батареї, мАч | 3000 |
| Клас електричної ізоляції | ІІІ |
| Перемикач напряму обертання | є |
| Крутний момент, Нм | 75 |
| Висвітлення робочого місця | є |
| Тип батарейки | Li-Ion. |
| Час заряджання | 1,5 години |
| Індикатор заряду акумулятора | є |
| Електронне регулювання швидкості | є |
| Перемикач режимів | є |
| Діаметр свердління сталі, мм | 13 |
| Частота ударів, уд/хв | 0-8500/0-29750 |
| Діаметр свердління у дереві, мм | 25 |
| Діаметр свердління у бетоні, мм | 13 |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидка зарядка | є |
| Кількість батарей у комплекті | 1 |
| Гальмо шпинделя | є |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальное количество оборотов | 2100 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 29750 уд/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальный крутящий момент | 75 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Питание | |
| Время зарядки аккумулятора | 1.5 час |
| Емкость аккумулятора | 3 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные функции | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 25 мм |
- Цена: 5 863 ₴








