Тример для трави для догляду за газоном і обрізки. Для зручності користувача довжина пристрою регулюється телескопічно. Крім того, користувач може регулювати кут нахилу ручки відповідно до своїх потреб. Ріжуча головка регулюється в 5 положеннях. Конструкція телескопічної штанги дозволяє повертати головку на 180 градусів, що дозволяє легко стригти по краях газонів. Опорне колесо також допомагає рівномірно направляти зріз. Ріжуча головка TAP & GO автоматично викидає волосінь при натисканні на землю. потужність: 550Вт швидкість холостого ходу: 10 000 об/хв ширина зрізу: 30 см діаметр волосіні: Ø1,6 мм X 6 м телескопічне регулювання довжини від 106 до 126 см 5 налаштувань кута ріжучої головки обрізний круг мережеве живлення 230 В довжина кабелю: 35 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Высота скашивания | 106 мм |
| Максимальная ширина скашивания | 300 мм |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Режущий элемент | Леска |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 2 266 ₴

![Тример мережевий YATO 550 Вт. Ø= 30 см [4], фото 1](https://images.prom.ua/4568515401_trimer-merezhevij-yato.jpg)
![Тример мережевий YATO 550 Вт. Ø= 30 см [4], фото 2](https://images.prom.ua/4568515402_w159_h159_trimer-merezhevij-yato.jpg)
![Тример мережевий YATO 550 Вт. Ø= 30 см [4], фото 3](https://images.prom.ua/4568515403_w159_h159_trimer-merezhevij-yato.jpg)
![Тример мережевий YATO 550 Вт. Ø= 30 см [4], фото 4](https://images.prom.ua/4568515404_w159_h159_trimer-merezhevij-yato.jpg)
![Тример мережевий YATO 550 Вт. Ø= 30 см [4], фото 5](https://images.prom.ua/4568515405_w159_h159_trimer-merezhevij-yato.jpg)
