![Газонокосарка ручна, від електромережі- 230 В YATO, 550 Вт, шир. покосу- 30 см, жилка Ø= 1,6 мм [4], фото 1](https://images.prom.ua/4568515401_gazonokosarka-ruchna-vid.jpg)
Газонокосарка ручна, від електромережі- 230 В YATO, 550 Вт, шир. покосу- 30 см, жилка Ø= 1,6 мм [4]
2 266 ₴
- В наявності
- Код: YT-85234
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тример для трави для догляду за газоном і обрізки. Для зручності користувача довжина пристрою регулюється телескопічно. Крім того, користувач може регулювати кут нахилу ручки відповідно до своїх потреб. Ріжуча головка регулюється в 5 положеннях. Конструкція телескопічної штанги дозволяє повертати головку на 180 градусів, що дозволяє легко стригти по краях газонів. Опорне колесо також допомагає рівномірно направляти зріз. Ріжуча головка TAP & GO автоматично викидає волосінь при натисканні на землю. потужність: 550Вт швидкість холостого ходу: 10 000 об/хв ширина зрізу: 30 см діаметр волосіні: Ø1,6 мм X 6 м телескопічне регулювання довжини від 106 до 126 см 5 налаштувань кута ріжучої головки обрізний круг мережеве живлення 230 В довжина кабелю: 35 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Висота скошування | 106 мм |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Різальний елемент | Леска |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 266 ₴

![Газонокосарка ручна, від електромережі- 230 В YATO, 550 Вт, шир. покосу- 30 см, жилка Ø= 1,6 мм [4], фото 2](https://images.prom.ua/4568515402_w159_h159_gazonokosarka-ruchna-vid.jpg)
![Газонокосарка ручна, від електромережі- 230 В YATO, 550 Вт, шир. покосу- 30 см, жилка Ø= 1,6 мм [4], фото 3](https://images.prom.ua/4568515403_w159_h159_gazonokosarka-ruchna-vid.jpg)
![Газонокосарка ручна, від електромережі- 230 В YATO, 550 Вт, шир. покосу- 30 см, жилка Ø= 1,6 мм [4], фото 4](https://images.prom.ua/4568515404_w159_h159_gazonokosarka-ruchna-vid.jpg)
![Газонокосарка ручна, від електромережі- 230 В YATO, 550 Вт, шир. покосу- 30 см, жилка Ø= 1,6 мм [4], фото 5](https://images.prom.ua/4568515405_w159_h159_gazonokosarka-ruchna-vid.jpg)
