
Світильник COB-діодний акумулятор Li-Ion 3.7 В VOREL 5 і 3 Вт,300/170 Lm,2 режими,USB заряджання(DW)
1 134 ₴
- В наличии
- Код: 82736
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Світильник COB-діодний аккумулятор Li-Ion 3.7 В (5 і 3 Вт) 300/170 Lm (2 режими) USB зярядка
Світильник для майстерень має 2 режими роботи - основне світло і ліхтарик, що дозволяє підібрати освітлення під діяльність. Регулювання робочого кута в діапазоні 180° та 360° забезпечує точне освітлення приміщення. Крім того, виріб характеризується високим класом механічного захисту IK08 та класом герметичності IP44.
ABS - характеризується дуже високою твердістю, що робить його дуже стійким до подряпин, ударів і вм'ятин. Крім того, він стійкий до дії різних хімічних агентів.
ПК - матеріал з високою удароміцністю і хорошими електричними властивостями. Характеризується високим рівнем прозорості.
TPR - термопластична гума, що характеризується високою зносостійкістю і хорошою адгезією.
IP44 — захист від предметів розміром більше 1 мм (тонкий інструмент, тонкий дріт) та захист від крапель, що падають під будь-яким кутом, з усіх боків (дощ).
IK08 - IK - класифікація механічної міцності, визначена в EN 62262 і IEC 62262:2002. Чим вище число за шкалою від 0 до 10, тим вищий рівень витривалості. IK08 означає один з найвищих ступенів захисту, що рідко зустрічається на ринку серед ламп для майстерень. Мається на увазі стійкість до удару з енергією 5 Дж (на практиці удар молотком масою 1,7 кг із висоти 29,5 см). Для порівняння - у інших популярних майстерень світильників з IK07 він у кілька разів нижчий, оскільки забезпечує стійкість до удару з енергією 2 Дж (удар молотком масою 0,5 кг з висоти 40 см).
Технічні характеристики 82736
| Виробник | Vorel |
| Розміри, мм | 242x52x52 |
| Матеріал | ABS|PC|TPR |
| Магніт | є |
| Тип | COB-світлодіод|XPE-світлодіод |
| Вага, г | 382 |
| Потужність, Вт | 5+3 |
| Вимикач | є |
| Рівень безпеки | IP44 |
| Місткість батареї, мАч | 2000 |
| Робочий кут | 180|360˚ |
| Функція ліхтарика | є, 3 Вт |
| Кількість магнітів | 2 |
| Гачок | так | обертається |
| Кількість гачків | 1 |
| Світловий потік, лм | 300 (основне світло) | 170 (ліхтарик) лм |
| Напруга батареї | 3,7 В постійного струму |
| Акумулятор | Li-Ion |
| Робочий час. годин | 3,5 (основне світло) | 5 (ліхтарик) |
| Час зарядки, годин | 4 |
| Зарядний пристрій | USB |
| Режими освітлення | 100%|фонарик |
| Механічна сила | IK08 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.382 г |
| Материал корпуса | Пластик |
| Световой поток | 300 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Время работы | 3.5 мин |
| Тип диода | COB |
| Тип фонаря | Ручной |
| Крепление | Крючок |
| Длина | 242 м |
- Цена: 1 134 ₴

