
Розетка-адаптер електромережевий 110-240 В, до 8 А YATO з універсальним гніздом з USB і вилками
956 ₴
- В наявності
- Код: YT-81301
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Розетка-адаптер електромережевий (110-240 В) до 8 А з універсальним гніздом з USB та вилками Yato YT-81301
Адаптер із вбудованим зарядним пристроєм із двома портами USB, адаптований до стандарту понад 150 країн.
Висувні заглушки із запірним механізмом, що запобігає зісковзуванню штифтів назад у корпус. Адаптер захищений від короткого замикання доступним керамічним запобіжником. Корпус із міцного пластику зниженої горючості.
Заради екології сучасні смартфони все частіше поставляються без зарядних пристроїв. Універсальний дорожній адаптер YATO - це не тільки незамінний товар для закордонних поїздок, але й якісний зарядний пристрій з підтвердженими багатьма тестами параметрами, яким ми можемо сміливо заряджати як смартфони, так і планшети.
Увага.
Напруга мережі у більшості країн, що використовують стандарт розеток A, B та I, відрізняється від європейського стандарту. Адаптер не перетворює мережеву напругу 230 В 110 В. Пристрої, не пристосовані для роботи в діапазоні змінного струму 100-250 В, можуть працювати некоректно.
При підключенні одного пристрою вся потужність доступна однією порт. Якщо ми підключимо два пристрої для заряджання, зарядний пристрій автоматично розподілить потужність до максимум 2,4 А.
Технічні характеристики YT-81301
| Виробник | Yato |
| Вага, г | 120 |
| Напруга | 110-240 В змінного струму |
| Потужність | 880 (при 110 В змінного струму) | 1840 (при 230 В змінного струму) Вт |
| Рівень безпеки | IP20 |
| Частота | 50/60 Гц |
| Клас електричної ізоляції | II |
| Ток, А | 8 |
| Заземлення | немає |
| Захист дітей | є |
| Тип штекера | I (Австралія, Китай)|G (Великобританія)|A (США, Японія)|C (більшість країн ЄС) |
| Потужність, Вт | 1840 |
| Запобіжник, А | 8 |
| Вихідна напруга порту USB | 5 В постійного струму |
| Вихідний струм порту порту USB, А | 2.4 |
| Сумарна вихідна напруга роз'ємів USB | 5 В постійного струму |
| Сумарний максимальний вихідний струм роз'ємів USB, А | 2.4 |
| Сумарна максимальна вихідна потужність роз'ємів USB | 12 Вт |
| Мінімальне споживання струму, мА | 600 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 кг |
| Заземлення | Немає |
| Номінальний струм | 8 А |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 956 ₴





