
Розетка-адаптер електромережевий 110-240 В, до 8 А YATO з універсальн гніздом з USB,Type-C і вилками
1 528 ₴
- В наявності
- Код: YT-81300
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Розетка-адаптер електромережевий 110-240 В до 8 А з універсальним гніздом з USB/Type-C та вилками Yato YT-81300
Адаптер із вбудованим зарядним пристроєм із двома портами USB у технології швидкого заряджання, адаптований до стандарту понад 150 країн.
Висувні заглушки із запірним механізмом, що запобігає зісковзуванню штифтів назад у корпус. Адаптер захищений від короткого замикання доступним керамічним запобіжником. Корпус із міцного пластику зниженої горючості.
Функція адаптера
- універсальна розетка із захистом від дітей
- чотири типи штекерів
- максимальна потужність при 230 В: 1840 Вт
- керамічний запобіжник: 8 А
- розміри: 68 х 53 х 52 мм
- запасний запобіжник у комплекті
Функція живлення
- максимальна потужність: 18 Вт
- Гніздо USB-C у технології PD (подача живлення): 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1,5 А
- Роз'єм USB-A за технологією QC 3.0 (швидка зарядка): 5В/3А, 9В/2А, 12В/1,5А
Технологія швидкого заряджання
Практично всі сучасні мобільні пристрої, такі як смартфони або планшети, підтримують технологію швидкого заряджання. Найпопулярніші з них – PD та QC. Коротше кажучи, ця технологія дозволяє заряджати акумулятор вищою напругою.
Спеціальна система керування батареями зв'язується із зарядним пристроєм, може визначати його можливості та адаптуватися до них. Вища напруга дозволяє заряджати меншим струмом, зберігаючи при цьому ту саму або більшу потужність. Наприклад, при 5 і 3 А ми отримуємо 15 Вт потужності, при 9 В і 2 А ця потужність буде 18 Вт. Аналогічно при 12 і 1,5 А.
На перший погляд, різниця в потужності не велика. Однак слід пам'ятати про обмеження як з боку кабелю, так і акумулятора. Чим вищий струм, тим важче і тонкі жили кабелю, і його штекери, і система управління акумулятором. Наприклад, хоча зарядний пристрій може видавати струм 3 А при напрузі 5 В, система керування кабелем і батареєю в телефоні зазвичай не приймає більше 2 А, що зрештою призводить до потужності 10 Вт. Однак, якщо ми збільшимо напругу, наприклад, до 9 В, то при тому струмі зарядки отримаємо 18 Вт, тобто. будемо заряджати пристрій майже вдвічі швидше.
Заради екології сучасні смартфони все частіше поставляються без зарядних пристроїв. Універсальний дорожній адаптер YATO - це не тільки незамінний товар у закордонних поїздках, але й якісний швидкий зарядний пристрій з підтвердженими багатьма тестами параметрами, яким ми можемо сміливо заряджати як наші смартфони, так і планшети.
Увага
Напруга мережі у більшості країн, що використовують стандарт розеток A, B та I, відрізняється від європейського стандарту. Адаптер не перетворює мережеву напругу 230 В 110 В. Пристрої, не пристосовані для роботи в діапазоні змінного струму 100-250 В, можуть працювати некоректно.
Технічні характеристики YT-81300
| Виробник | Yato |
| Вага, г | 120 |
| Напруга | 110-240 В змінного струму |
| Потужність | 880 (при 110 В змінного струму) | 1840 (при 230 В змінного струму) Вт |
| Рівень безпеки | IP20 |
| Частота | 50/60 Гц |
| Клас електричної ізоляції | II |
| Ток, А | 8 |
| Заземлення | немає |
| Захист дітей | є |
| Тип штекера | I (Австралія, Китай)|G (Великобританія)|A (США, Японія)|C (більшість країн ЄС) |
| Потужність, Вт | 1840 |
| Вихідна напруга USB | 5 ⁇ 9 ⁇ 12 В постійного струму |
| Вихідний струм порту USB | 3|2|1,5 А |
| Сумарна вихідна напруга роз'ємів USB | 5 В постійного струму |
| Сумарний максимальний вихідний струм роз'ємів USB | 3А |
| Сумарна максимальна вихідна потужність роз'ємів USB | 18 Вт |
| Мінімальне споживання струму, мА | 600 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Спосіб установки | Накладний |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Номінальний струм | 8 А |
| Напруга | 240 В |
| Спосіб встановлення | Накладний |
| Вага | 120 кг |
- Ціна: 1 528 ₴






