![Різак ланцюговий, ручний YATO до вихлопних труб Ø= 18- 95 мм, товщина- 2,5 мм (сталь) [12/24], фото 1](https://images.prom.ua/4568503866_rizak-lantsyugovij-ruchnij.jpg)
Різак ланцюговий, ручний YATO до вихлопних труб Ø= 18- 95 мм, товщина- 2,5 мм (сталь) [12/24]
985 ₴
- В наличии
- Код: YT-06169
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначений для різання сталевих вихлопних труб діаметром 18-95 мм. 15 відрізних кругів GCr15 діаметри труб: 18-95 мм максимальна товщина труби: 2,5 мм
Технічні характеристики YT-06169
| Виробник | Yato |
| Матеріал | підшипникова сталь GCr15 |
| Відрізних кіл | 15 |
| Діаметр труби, мм | 18-95 |
| Товщина різу в сталі, мм | 2,5 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Цепной труборез |
| Максимальный диаметр трубы | 95 мм |
| Минимальный диаметр трубы | 18 мм |
| Применение трубореза для резки: | стальных труб |
| Максимальная толщина стенки трубы | 2.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 985 ₴

![Різак ланцюговий, ручний YATO до вихлопних труб Ø= 18- 95 мм, товщина- 2,5 мм (сталь) [12/24], фото 2](https://images.prom.ua/4568503867_w159_h159_rizak-lantsyugovij-ruchnij.jpg)
