![Свердло по бетону YATO: SDS+, "Х"-тип, Ø= 8 мм, l= 300 /220 мм [10/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568502901_sverdlo-po-betonu.jpg)
Свердло по бетону YATO: SDS+, "Х"-тип, Ø= 8 мм, l= 300 /220 мм [10/100]
118 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-42063
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
матеріал - 40Cr застосування - бетон|ніздрюватий бетон|силікати Оздоблення поверхні - полірований Матеріал робочої частини - S4 Тип тримача інструменту - SDS Plus Діаметр - 8 мм Матеріал леза - YG-11C Загальна довжина - 300 мм Довжина робочої частини - 220 мм Тип клинка - X-кінчик Спіральний тип - подвійний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 8 мм |
| Длина рабочей части | 220 мм |
| Набор | Нет |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Общая длина | 300 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 118 ₴

![Свердло по бетону YATO: SDS+, "Х"-тип, Ø= 8 мм, l= 300 /220 мм [10/100], фото 2](https://images.prom.ua/4568502902_w159_h159_sverdlo-po-betonu.jpg)
