
Нівелір лазерний AEG; дальність- 20 м, точність- 0,4 мм/1м, гориз. і вертик. зелені промені з облад.
5 302 ₴
- В наличии
- Код: CLG220-K
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лазерний нівелір AEG CLG220-K (4935472254) Бренд - AEG. Тип товару - лазерний нівелір. Клас - професійний. Тип акумулятора - 2х1.5B LR6 (AA). Робочий діапазон без приймача - 20 м. Кількість горизонтальних проекцій - 1. Кількість вертикальних проекцій - 1. Діапазон самонівелірованія - +/- 3 град. Точність вимірювання - ± 0.4 мм Діапазон вимірювання - 0-20 м. Лазерний діод - 520 нм. Особливості - можливість самонівелірованія
Технічні характеристики 4935472254
| Виробник | AEG |
| Тип акумулятора | 2х1.5B LR6 (AA) |
| Робочий діапазон без приймача, м | 20 |
| Кількість горизонтальних проекцій | 1 |
| Кількість вертикальних проекцій | 1 |
| Діапазон самонівелірованія | +/- 3 град. |
| Точність вимірювання | ± 0.4 мм/м |
| Діапазон вимірювання, м | 0-20 |
| Лазерний діод, Нм | 520 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | з нижнім горизонтом |
| Клас лазера | 2 |
| Робота з приймачами | немає |
| Колір лазерного променя | зелений |
| Різьблення для штативу</td> | 1/4" |
| Вага, кг | 0,325 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 0.325 кг |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP54 |
| Класс лазера | Класс 2 |
| Лазерный диод | 520 нм |
| Погрешность измерения | 0.4 мм/м |
| Рабочий диапазон | 20 м |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 5 302 ₴





