![Прожектор з SMD-діодним випромінювачем YATO: 20 Вт, 230В, 1900 Лм, 30 діодів, 140 x124.5x 32 мм [16], фото 1](https://images.prom.ua/4568768550_prozhektor-z-smd-diodnim.jpg)
Прожектор з SMD-діодним випромінювачем YATO: 20 Вт, 230В, 1900 Лм, 30 діодів, 140 x124.5x 32 мм [16]
507 ₴
- В наличии
- Код: YT-818231
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Плоский прожектор на ефективних SMD світлодіодах класу герметичності IP65 рекомендований для зовнішнього освітлення: фасадів будівель, сходових кліток, проїздів, гаражів, складів.
IP65 - пилозахист, захист від водяних струменів (12,5 л/хв), що ллються на корпус з будь-якої сторони.
Опис YT-818231:
- алюмінієвий корпус;
- скляний відтінок;
- підставки, штативу - не має.
Технічні характеристики YT-818231
| Виробник | Yato |
| Потужність, Вт | 20 |
| Світловий потік, лм | 1900 |
| Кількість світлодіодів | 30 |
| Клас герметичності | IP65 |
| Світлий колір | 6500 К |
| Термін служби світлодіодів, годин | 30000 |
| Довжина кабелю, см | 20 |
| Напруга | 220-240 В, 50/60 Гц |
| Індекс кольору CRI Ra | ≥ 80 |
| Площа поперечного перерізу провідника | 3Gx1 мм² |
| Габаритні розміри, мм | 140 х 124,5 х 32 |
| Тип ізоляції проводів | H05RN-F |
| Чинник сили | 0,5 |
| Висота встановлення мін., м | 3 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Световой поток | 1900 лм |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 20 Вт |
| Цветовая температура | 6500K |
| Степень защиты IP | 65 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 32 мм |
| Длина | 140 м |
| Материал каркаса | пластик |
| Направленный свет | Да |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Тип светильника | Накладной |
| Форма | Квадратная |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Ширина | 124 мм |
Информация для заказа
- Цена: 507 ₴

