![Набір головок торцевих з насадками TORX YATO до квадрату 1/2". T20-T70, l= 55-200 мм, 32 елем. [3], фото 1](https://images.prom.ua/4568588015_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих з насадками TORX YATO до квадрату 1/2". T20-T70, l= 55-200 мм, 32 елем. [3]
2 809 ₴
- В наличии
- Код: YT-77541
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Набір біт впресованих у головку 1/2" TORX (T20-T70) l= 55-200 мм 32 ел. Yato YT-77541
Набір із 32 шестигранних ключів TORX, призначених для відкручування гвинтів. Використовується для обслуговування автомобілів, будівельної, виробничої та сільськогосподарської техніки.
Опис YT-77541:
- матеріал: S2 та CrV;
- матова хромована поверхня;
- розміри:
- довжина 55 мм: Т20, Т25, Т27, Т30, Т40, Т45, Т50, Т55, Т60, Т70;
- довжина 100 мм: Т20, Т25, Т27, Т30, Т40, Т45, Т50, Т55, Т60, Т70;
- довжина 140 мм: Т40, Т45, Т50, Т55, Т60, Т70;
- довжина 200 мм: Т40, Т45, Т50, Т55, Т60, Т70;
- тримач інструменту: 1/2 дюйми (12,7 мм);
- упакований у зручну валізу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 32 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 70 мм |
| Размер min | 20 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 2 809 ₴

