![Набір головок торцевих з 6-гранними насадками YATO до квадрату 1/2", М5-М19, l=55-200мм, 30 елем [3], фото 1](https://images.prom.ua/4568588014_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих з 6-гранними насадками YATO до квадрату 1/2", М5-М19, l=55-200мм, 30 елем [3]
2 909 ₴
- В наличии
- Код: YT-77540
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Набір біт впресованих в голівку 1/2" (5-19 мм) l= 55-200 мм 30 ел. Yato YT-77540
Набір із 30 шестигранних ключів, призначених для відкручування гвинтів. Використовується для обслуговування автомобілів, будівельної, виробничої та сільськогосподарської техніки.
Опис YT-77540:
- матеріал: S2 та CrV;
- матова хромована поверхня;
- розміри:
- довжина 55 мм: 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 17, 19 мм;
- довжина 100 мм: 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13 мм;
- довжина 140 мм: 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14 мм;
- довжина 200 мм: 5, 6, 7, 8, 10, 12 мм;
- тримач інструменту: 1/2” (12,7 мм);
- упаковані в зручний чемодан.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 30 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 19 мм |
| Размер min | 5 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 2 909 ₴

