![Труборіз YATO : для труб Ø= 3-42 мм, алюміній /мідь /пластик з запасним різцем [4/32], фото 1](https://images.prom.ua/4568585715_truboriz-yato-.jpg)
Труборіз YATO : для труб Ø= 3-42 мм, алюміній /мідь /пластик з запасним різцем [4/32]
1 035 ₴
- В наличии
- Код: YT-22333
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Труборіз для труб Ø= 6-35 мм алюміній/мідь/пластик із запасним різцем Yato YT-22333
Опис YT-22333:
- Різак для мідних, алюмінієвих, нержавіючих та пластикових труб.
- Він має 4 обертових притискних ролика і пристрій для видалення задирок.
- Лезо: GCR15
- Висувний, змінний знімач задирок.
- Запасне ріжуче колесо у ручці.
Технічні характеристики YT-22333
| Виробник | Yato |
| Матеріал | сплав цинку |
| Діаметр різання, мм | 3-42 |
| Кількість роликів | 4 |
| Кількість запасних ріжучих дисків | 1 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Роликовий труборіз |
| Мінімальний діаметр труби | 3 мм |
| Максимальний діаметр труби | 42 мм |
| Застосування труборіза для різання: | пластикових труб, мідних труб, алюмінієвих труб |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальный диаметр трубы | 42 мм |
| Минимальный диаметр трубы | 3 мм |
| Применение трубореза для резки: | медных труб, алюминиевых труб, пластиковых труб |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Роликовый труборез |
Информация для заказа
- Цена: 1 035 ₴

