![Гайковерт ударний пневматичний YATO : квадрат 1/2", F=1560 Nm, спожив. повітря- 184 л/хв [5/140], фото 1](https://images.prom.ua/4568582920_gajkovert-udarnij-pnevmatichnij.jpg)
Гайковерт ударний пневматичний YATO : квадрат 1/2", F=1560 Nm, спожив. повітря- 184 л/хв [5/140]
3 566 ₴
- В наличии
- Код: YT-09545
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гайковерт ударний пневматичний 1/2" (F=1560 Nm) 184 л/хв Yato YT-09545
Професійний ключ з механізмом Twin Hammer, рекомендований для використання у промисловості, механічних майстернях та автосервісах. Високий крутний момент дозволяє легко відкрутити гвинти, що сильно заклинили.
- Механізм Twin Hammer гарантує ефективне відгвинчування і дозволяє досягти високого моменту, що крутить, при низькій потребі в стислому повітрі.
- Міцний корпус із композитних матеріалів.
- Регулювання крутного моменту.
- Перемикач правого/лівого обертання.
- Невелика вага 2,1 кг і невеликий розмір 179 мм дозволяють легко дістатися важкодоступних місць.
Технічні характеристики YT-09545
| Виробник | YATO |
| Крутний момент, Нм | 1560 |
| Швидкість обертання, об/хв | 8000 |
| Витрата повітря, л/хв | 184 |
| Довжина, мм | 179 |
| Вес, кг | 2 |
| Звуковий тиск | 87,0 ± 1,0 дБ (А) |
| Акустична потужність | 94,0 ± 2,0 дБ (А) |
| Розмір тримача інструменту | 1/2"(12,7 мм) |
| Вібрації | 9,4 ± 0,9 м/с² |
| Робочий тиск, МПа | 0,63 |
| Внутренний диаметр шланга подачи воздуха | 3/8" |
ОсновніВиробник YatoМаксимальна кількість обертів 8000 об/хвРобочий тиск 6.3 барВитрата повітря 184 літр/хвМаксимальний крутний момент 1560 H*mСтанНовий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 2 кг |
| Максимальный крутящий момент | 1560 H*m |
| Расход воздуха | 184 литр/мин |
| Состояние | Новое |
| Режим инструмента | ударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Питание | Сеть 220В |
Информация для заказа
- Цена: 3 566 ₴

