Опис
Опис YG-02163:
- Універсальна біла обробна дошка призначена для використання в гастрономії.
- Виготовлена з високоякісного поліетилену завтовшки 20 мм, що гарантує високу міцність та довговічність.
- Дошка YATO має 6 гумових ніжок, що не ковзають, які запобігають ковзанню під час роботи.
- Заокруглені краї та ретельна обробка підвищують безпеку під час роботи.
- Дошку YATO легко утримувати в чистоті. Допускається його чищення загальнодоступними засобами для чищення в гастрономії. Також можна мити в посудомийних машинах.
Технічні характеристики YG-02163
| Виробник | Yato |
| Товщина, мм | 20 |
| Матеріал | PE |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 440х 290х 20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 44 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 440 мм |
| Материал | Пластик |
| Толщина | 20 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 290 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Бортик по периметру рабочей поверхности | Нет |
| Встроенная заточка для ножей | Нет |
| Желобок по периметру рабочей поверхности | Нет |
| Крышка | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
Информация для заказа
- Цена: 818 ₴




