Опис YG-02166:
- Універсальна біла обробна дошка призначена для використання в гастрономії.
- Виготовлена з високоякісного поліетилену завтовшки 20 мм, що гарантує високу міцність та довговічність.
- Дошка має 6 нековзних гумових ніжок, які запобігають ковзанню під час роботи. Заокруглені краї та ретельна обробка підвищують безпеку під час роботи.
- Дошку YATO легко утримувати в чистоті. Допускається його чищення загальнодоступними засобами для чищення в гастрономії. Також можна мити в посудомийних машинах.
Технічні характеристики YG-02166
| Виробник | Yato |
| Товщина, мм | 20 |
| Матеріал | PE |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 500х 340х 20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Ширина | 340 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 500 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Білий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 500 мм |
| Материал | Пластик |
| Ручка | Нет |
| Толщина | 20 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 340 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Бортик по периметру рабочей поверхности | Нет |
| Встроенная заточка для ножей | Нет |
| Желобок по периметру рабочей поверхности | Нет |
| Крышка | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 035 ₴




